SPRZĄTANIE

 


mieszkań i domów,
powierzchni biurowych,
hal magazynowych

więcej

CZYSZCZENIE I PRANIE

 


dywanów,wykładzin,
tapicerki samochodowej
i meblowej

więcej

CZYSZCZENIE I MYCIE


okien, elewacji, witryn sklepowych,
kostki brukowej

więcej

SPRZĄTANIE

ogrodów, posesji, terenów zielonych, nieruchomości

więcej

lux-mar-sprzatanie-mieszkan-biurTylko czyste, odświeżone pomieszczenia wpływają na lepszą i bardziej wydajną pracę oraz  pozytywnie działają na nasze samopoczucie i na pozyskiwanie potencjalnych klientów w Państwa firmach. Żeby zachować porządek i ład w Państwa domach, mieszkaniach, pomieszczeniach biurowych i magazynach oferujemy  serwis sprzątający,  który wykona wszystkie zlecone prace zachowując przy tym najlepszą jakość usług.

W celu osiągnięcia lepszych rezultatów w sprzątaniu wykorzystujemy specjalistyczne środki do sprzątania – specjalne płyny do pielęgnacji drewna, pasty nabłyszczające, uniwersalne płyny do czyszczenia do dużych powierzchni, preparaty do kafelek, specjalistycznego czyszczenia fug, paneli podłogowych.

Korzystanie ze środków specjalnie stworzonych do danej powierzchni pozwala nam zachować ją w czystości i w pełni sił jej lśnienia na dłużej. Systematyczne sprzątanie przy ich użyciu daje najlepsze efekty. Przede wszystkim skutecznie konserwuje, co jest bardzo istotne w przypadku materiałów delikatnych, łatwych do zniszczenia – zadrapania, czy zepsucia. Nie każdy musi lubić, a co chyba jeszcze ważniejsze – umieć sprzątać. Coraz częściej ze względu na dość dużą ilość pracy, ciągłą potrzebę doszkalania się, nie mamy wystarczająco dużo czasu i energii na pucowanie naszego mieszkania. Irytuje nas fakt, że tak często trzeba sięgać po odkurzacz i mopa. Dlatego oferujemy swoją pomoc jako firma sprzątająca.

Czyste biuro jest produktywnym biurem. Gdy idziemy do biura w godzinach porannych, powinniśmy odczuwać satysfakcję. W firmie LUX-MAR rozumiemy, że czyste miejsce pracy ma zasadnicze znaczenie dla sukcesu firmy. Pracownicy oczekują, a klienci to doceniają. Oferujemy jakość codziennego czyszczenia biur we Włocławku oraz jego okolicach.

Dzięki współpracy z naszą firmą zapomnicie Państwo o problemach związanych ze sprzątaniem i docenicie rolę, jaką może odegrać profesjonalny serwis sprzątający.

Wszystkie obiekty obsługujemy z takim samym zaangażowaniem na wysokim poziomie.

Swoje zadania wykonujemy skrupulatnie i rzetelnie, przez co zwiększa się ilość nowych kontrahentów.

 

Czy warto prać i czyścić?

Dowiedz się dlaczego tak ważne jest systematyczne pranie i czyszczenie.

Jak pierzemy i czyścimy?

Sprawdź w jaki sposób pierzemy i czyścimy.

Dlaczego my?

Odkryj dlaczego warto wybrać naszą firmę do prania i czyszczenia.