SPRZĄTANIE

 


mieszkań i domów,
powierzchni biurowych,
hal magazynowych

więcej

CZYSZCZENIE I PRANIE

 


dywanów,wykładzin,
tapicerki samochodowej
i meblowej

więcej

CZYSZCZENIE I MYCIE


okien, elewacji, witryn sklepowych,
kostki brukowej

więcej

SPRZĄTANIE

ogrodów, posesji, terenów zielonych, nieruchomości

więcej

Dla wielu z nas samochód jest drugim domem, w którym spędzamy mnóstwo czasu, czy to w trakcie długich wyjazdów służbowych (delegacji), czy też jadąc po zakupy lub na wycieczkę z całą rodziną. W trakcie tych częstych, różnego typu wypadów zarówno tapicerki w samochodach prywatnych, jak i tapicerki w autach firmowych są stale narażone na liczne zabrudzenia. Aby zapewnić czystość i świeżość w autach prywatnych i w samochodach służbowych, na dłużej zachować nienaganny wygląd oraz zagwarantować komfortowe warunki wewnątrz pojazdu dla siebie i najbliższych konieczne jest systematyczne wykonywanie profesjonalnego prania tapicerek samochodowych. Zapoznaj się z naszą atrakcyjną propozycją regularnego czyszczenia tapicerek w autach prywatnych i służbowych:

1  DARMOWY DOJAZD

Darmowy dojazd do Klienta

W umówionym wcześniej dniu o optymalnej dla Klienta godzinie, bezpłatnie dojeżdżamy do firm, instytucji oraz osób prywatnych, które dysponują miejscem i odpowiednim zapleczem (woda, prąd) pozwalającym na swobodne wykonanie usługi sprzątania pojazdu.

2  ODKURZANIE WNĘTRZA

Odkurzanie wnętrza auta

Przed rozpoczęciem właściwego czyszczenia tapicerki samochodowej przy pomocy profesjonalnego odkurzacza Rainbow E-Series usuwamy z powierzchni zagłówków, oparć i siedzeń przednich foteli oraz tylnej kanapy, podłokietnika, dywaników, wykładziny podłogowej, a także bagażnika (opcja) wszelkie nieczystości (np. piasek), które mogą w sposób mechanicznych je uszkodzić w trakcie wykonywania usługi piorąco-czyszczącej.

3  PRANIE TAPICERKI

Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej

Odpowiednio oczyszczoną tapicerkę zagłówków, oparć i siedzeń przednich foteli oraz tylnej kanapy, podłokietnika, jak również boczków drzwi poddajemy solidnemu i kompleksowemu praniu, czyszczeniu oraz odplamianiu (wywabianiu plam) z użyciem fachowych urządzeń i akcesoriów oraz atestowanych preparatów piorąco-czyszczących profesjonalnej firmy Kärcher.

4  PRANIE PODSUFITKI

Pranie i czyszczenie podsufitki pojazdu

Wykorzystując efektywne i skuteczne środki piorąco-czyszczące oraz profesjonalny sprzęt natryskowo-ssący popularnej marki Kärcher możemy również wykonać pranie podsufitki samochodowej w taki sposób, aby na trwałe odzyskała swój pierwotny kolor oraz właściwości.

5  PRANIE WYKŁADZINY

Pranie i czyszczenie wykładziny podłogowej samochodu

Posługując się specjalistycznymi narzędziami spryskująco-odsysającymi oraz preparatami do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego firmy Tersus i Kärcher możemy także przywrócić czystość i świeżość wykładzinie podłogowej wewnątrz pojazdu.

6  PRANIE BAGAŻNIKA

Pranie i czyszczenie bagażnika samochodu

Stosując odpowiednio dobrane wydajne i skuteczne głowice piorąco-czyszczące oraz profesjonalne detergenty do prania metodą ekstrakcji marki Kärcher możemy również dogłębnie oczyścić przestrzeń bagażową bagażnika.

7  CZYSZCZENIE KOKPITU

Czyszczenie i konserwacja kokpitu auta

Oprócz odświeżenia wszystkich powierzchni tekstylnych w samochodzie na życzenie Klienta przeprowadzamy również kompleksowe czyszczenie i konserwację kokpitu auta: deski rozdzielczej, paneli oraz innych elementów pojazdu wykonanych z tworzyw sztucznych (np. plastiku). Myjemy i czyścimy także szyby oraz lusterka w środku samochodu.

Czy warto prać i czyścić?

Dowiedz się dlaczego tak ważne jest systematyczne pranie i czyszczenie.

Jak pierzemy i czyścimy?

Sprawdź w jaki sposób pierzemy i czyścimy.

Dlaczego my?

Odkryj dlaczego warto wybrać naszą firmę do prania i czyszczenia.