SPRZĄTANIE

 


mieszkań i domów,
powierzchni biurowych,
hal magazynowych

więcej

CZYSZCZENIE I PRANIE

 


dywanów,wykładzin,
tapicerki samochodowej
i meblowej

więcej

CZYSZCZENIE I MYCIE


okien, elewacji, witryn sklepowych,
kostki brukowej

więcej

SPRZĄTANIE

ogrodów, posesji, terenów zielonych, nieruchomości

więcej

Wszędzie wokół nas: w domach i mieszkaniach, w firmach oraz w miejscach użyteczności publicznej z których korzystamy na co dzień otaczają nas różnego typu meble tapicerowane: kanapy, sofy, narożniki, wersalki, tapczany, pufy, krzesła i fotele do siedzenia. Niejednokrotnie nawet w krótkich odstępach czasu może korzystać z nich bardzo wiele różnych osób, które mają bezpośredni kontakt z tapicerką mebli. Wszystko to powoduje, że gromadzą się na niej niebezpieczne mikroorganizmy oraz różnego typu nieczystości: roztocza, bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby, pyłki roślin, resztki pokarmów i innych substancji organicznych oraz pozostają liczne ślady użytkownia. W celu pozbycia się z mebli tapicerowanych nieprzyjaznych dla zdrowia mikroorganizmów, przywrócenia im nienagannego i profesjonalnego wyglądu oraz zapewnienia dłuższej żywotności konieczne jest cykliczne wykonywanie kompleksowego prania tapicerek meblowych. Skorzystaj z naszej korzystnej oferty systematycznego czyszczenia obić mebli tapicerowanych w domach, firmach i instytucjach:

1  DOJAZD BEZ OPŁAT

Dojazd do Klienta bez opłat

Określonego dnia w dogodnych dla Klienta godzinach dojeżdżamy za darmo do obiektów prywatnych: mieszkań, domów, obiektów komercyjnych: biur, banków, hoteli, sklepów, restauracji oraz obiektów użyteczności publicznej: urzędów, szkół, przedszkoli znajdujących się na obszarze działania naszej firmy.

2  ODKURZANIE MEBLI

Odkurzanie obić mebli tapicerowanych

Przed przystąpieniem do prania tapicerek meblowych za pomocą odkurzacza i odpowiedniej końcówki ssącej wykonujemy gruntowne i dokładne odkurzanie wszystkich tapicerowanych powierzchni mebli: oparć, siedzeń, podłokietników, zagłówków oraz poduszek i wałków meblowych pozbywając się z nich wszelkich ciał obcych (np. piasku), które mogą w sposób mechaniczny je uszkodzić podczas realizowania usługi.

3  PRANIE TAPICERKI

Pranie i czyszczenie tapicerki meblowej

Właściwie przygotowane meble tapicerowane: kanapy, sofy, wersalki, tapczany, narożniki, kozetki, pufy, krzesła, fotele, podnóżki poddajemy wydajnemu i skutecznemu procesowi prania, czyszczenia i odplamiania (wywabiania plam) z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi i detergentów do prania ekstrakcyjnego wiodącej na rynku marki Kärcher.

4  PRANIE PODUSZEK

Pranie i czyszczenie wałków oraz poduszek meblowych

Posługując się wysokiej klasy urządzeniami natryskowo-ssącymi oraz specjalistycznymi środkami piorąco-czyszczącymi firmy Kärcher przeprowadzamy także kompleksowe czyszczenie poduszek i wałków meblowych w celu przywrócenia ich naturalnych kolorów oraz właściwości.

5  PRANIE MATERACY

Pranie i czyszczenie materacy do spania (opcja)

Sprawdzony sprzęt natryskowo-ssący oraz fachowe akcesoria i preparaty do prania ekstrakcyjnego uznanej na rynku marki Kärcher możemy zastosować również do pełnego odświeżenia wszystkich materacy do spania.

Czy warto prać i czyścić?

Dowiedz się dlaczego tak ważne jest systematyczne pranie i czyszczenie.

Jak pierzemy i czyścimy?

Sprawdź w jaki sposób pierzemy i czyścimy.

Dlaczego my?

Odkryj dlaczego warto wybrać naszą firmę do prania i czyszczenia.