SPRZĄTANIE

 


mieszkań i domów,
powierzchni biurowych,
hal magazynowych

więcej

CZYSZCZENIE I PRANIE

 


dywanów,wykładzin,
tapicerki samochodowej
i meblowej

więcej

CZYSZCZENIE I MYCIE


okien, elewacji, witryn sklepowych,
kostki brukowej

więcej

SPRZĄTANIE

ogrodów, posesji, terenów zielonych, nieruchomości

więcej

Dywany stanowią bardzo charakterystyczny i rzucający się w oczy element wystroju wnętrz zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i firmowych oraz użytku publicznego. Częsty, swobodny dostęp do nich bardzo wielu osób w różnych sytuacjach w ciągu każdego dnia może znacznie osłabić ich reprezentacyjny charakter w skutek pojawiających się na nich licznych śladów użytkowania. W celu trwałego usunięcia z dywanów różnego typu zabrudzeń (plam, zacieków, odcisków, itp.) i nieczystości (kurzu, brudu, ziarenek piasku, itp.), zredukowania ilości obecnych w nich mikroorganizmów oraz wytwarzanych przez nie silnych substancji uczulających (tzw. alergenów) oraz przywrócenia ich wizerunkowej funkcji konieczne jest regularne przeprowadzanie ich fachowego czyszczenia. Zapoznaj się z naszą korzystną ofertą na cykliczne wykonywanie wysokiej jakości usługi prania dywanów w domach, mieszkaniach, firmach i instytucjach:

1  DOJAZD ZA DARMO

Dojazd do Klienta za darmo

W ustalonym wcześniej, dopasowanym do oczekiwań Klienta terminie dojeżdżamy nieodpłatnie do lokali prywatnych: domów, mieszkań, lokali firmowych: biur, hoteli, restauracji, banków, sklepów, galerii handlowych, pubów oraz lokali użyteczności publicznej: szkół, przedszkoli i urzędów zlokalizowanych na obszarach działania naszej firmy.

2  ODKURZANIE

Odkurzanie dywanów i wykładzin

Zanim rozpoczeniemy pranie dywanu wykorzystując odkurzacz wyposażony w odpowiednio dopasowaną końcówkę ssącą pozbywamy się z jego powierzchni widocznych gołym okiem ciał obcych (np. piasku), które mogą spowodować jego mechaniczne uszkodzenie podczas wykonywania usługi piorąco-czyszczącej.

3  PRANIE

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin

We właściwy sposób przygotowany dywan poddajemy efektywnemu i skutecznemu praniu, czyszczeniu oraz odplamianiu (wywabianiu plam) z zastosowaniem profesjonalnych urządzeń i wyposażenia dodatkowego oraz wysokiej jakości detergentów piorąco-czyszczących wiodącej na rynku marki Kärcher.

4  IMPREGNACJA

Impregnacja dywanów i wykładzin (opcja)

Stosując wydajne i skuteczne preparaty znanej firmy Kärcher możemy zaimpregnować odświeżone dywany w taki sposób, aby na dłużej zachowały swoją pierwotną, naturalną kolorystykę oraz stały się mniej podatne na zabrudzenia.

Czy warto prać i czyścić?

Dowiedz się dlaczego tak ważne jest systematyczne pranie i czyszczenie.

Jak pierzemy i czyścimy?

Sprawdź w jaki sposób pierzemy i czyścimy.

Dlaczego my?

Odkryj dlaczego warto wybrać naszą firmę do prania i czyszczenia.