SPRZĄTANIE

 


mieszkań i domów,
powierzchni biurowych,
hal magazynowych

więcej

CZYSZCZENIE I PRANIE

 


dywanów,wykładzin,
tapicerki samochodowej
i meblowej

więcej

CZYSZCZENIE I MYCIE


okien, elewacji, witryn sklepowych,
kostki brukowej

więcej

SPRZĄTANIE

ogrodów, posesji, terenów zielonych, nieruchomości

więcej

Sprawdź w jaki sposób pierzemy i czyścimy

W codziennej praktyce nasze kompleksowe usługi piorąco-czyszczące opieramy na sprawdzonej i skutecznej metodzie prania i czyszczenia ekstrakcyjnego.

jak-pierzemy-dywany
  1. W pierwszym etapie prania czyszczone powierzchnie odkurzamy profesjonalnym odkurzaczem Rainbow E-Series, który dzięki specjalnej szczotce z obrotowym wałkiem wyciąga wszelkie zabrudzenia spomiędzy włókien dywanu, wykładziny podłogowej, tapicerki meblowej czy samochodowej.
  2. Przy pomocy profesjonalnego urządzenia spryskującego na brudną powierzchnię nanosimy pod ciśnieniem roztwór wody wymieszanej z wysokiej jakości środkiem do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego firmy Tersus.
  3. Pod wpływem intensywnie działających substancji piorąco-czyszczących zawartych w natryskanym detergencie cały bród zawarty w pranej i czyszczonej powierzchni ulega rozpuszczeniu.
  4. Powstałą w ten sposób zawiesinę nieczystości natychmiast wypłukujemy i odsysamy z pranej i czyszczonej powierzchni przy użyciu wydajnej maszyny natryskowo-ssącej marki Santoemma Sabrina.

Profesjonalne urządzenia do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego

profesjonalne-urzadzenia-do-prania-ekstrakcyjnegoWykorzystujemy nowoczesny i funkcjonalny sprzęt oraz akcesoria do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego renomowanej firmy Santoemma. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii innowacyjne urządzenia spryskująco-odsysające: Santoemma Sabrina pozwalają nam na ograniczenie zużycia energii w trakcie wykonywania usługi piorąco-czyszczącej przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności prania i czyszczenia. Po podłączeniu specjalistycznych głowic piorąco-czyszczących, dysz podłogowych lub dysz ręcznych z powodzeniem możemy dogłębnie prać i czyścić: dywany, wykładziny, obicia mebli tapicerowanych oraz żaluzje pionowe w domach, w firmach i w instytucjach, a także tapicerki aut w pojazdach prywatnych i w samochodach służbowych.

Wysokiej jakości preparaty do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego

srodki-do-prania-ekstrakcyjnegoDo prania i czyszczenia ekstrakcyjnego stosujemy atestowane i sprawdzone środki piorąco-czyszczące marki Kärcher, Tenzi, Tersus. Wysoce wydajne i skuteczne tabletki, proszki i płyny umożliwiają nam kompleksowe i efektywne pranie, czyszczenie, pielęgnację, impregnację oraz odplamianie (wywabianie plam): tapicerek meblowych, dywanów, żaluzji pionowych i wykładzin dywanowych w mieszkaniach, w biurach, w obiektach użyteczności publicznej oraz tapicerek w samochodach prywatnych i w autach firmowych. Ponadto wykorzystywane przez nas profesjonalne preparaty do prania i czyszczenia ekstrakcyjnego są w pełni przyjazne i bezpieczne dla naturalnego środowiska człowieka.

 

Czy warto prać i czyścić?

Dowiedz się dlaczego tak ważne jest systematyczne pranie i czyszczenie.

Jak pierzemy i czyścimy?

Sprawdź w jaki sposób pierzemy i czyścimy.

Dlaczego my?

Odkryj dlaczego warto wybrać naszą firmę do prania i czyszczenia.