SPRZĄTANIE

 


mieszkań i domów,
powierzchni biurowych,
hal magazynowych

więcej

CZYSZCZENIE I PRANIE

 


dywanów,wykładzin,
tapicerki samochodowej
i meblowej

więcej

CZYSZCZENIE I MYCIE


okien, elewacji, witryn sklepowych,
kostki brukowej

więcej

SPRZĄTANIE

ogrodów, posesji, terenów zielonych, nieruchomości

więcej

Dywany i wykładziny są ozdobą wnętrz mieszkań, domów i  pomieszczeń biurowych. Dodają one każdemu wnętrzu prestiżu i komfortu. Jednak by stan ten mógł trwać jak najdłużej, należy te powierzchnie utrzymywać w czystości – czyste dywany zdobią natomiast zabrudzone i zaplamione szpecą.

Wykonujemy dokładne czyszczenie dywanów i wykładzin z zastosowaniem wydajnych i bezpiecznych dla tkanin środków chemicznych. Skutecznie wyczyścimy meble tapicerowane: kanapy, sofy, fotele, krzesła, pufy, narożniki oraz inne. Stosowany sprzęt oraz środki chemiczne umożliwiają wydajne i definitywne pozbycie się zabrudzeń a ich jakość pozwala na wykonywanie czyszczenia nawet bardzo dużych powierzchni.  Regularne pranie dywanów i wykładzin poprawia samopoczucie alergikom i wypełnia pomieszczenia świeżym zapachem.

Czas jaki spędzamy w samochodzie i czynności, które przy tym wykonujemy wpływają przede wszystkim na wygląd jego wnętrza, a przede wszystkim tapicerki. Jest ona narażona na liczne zabrudzenia spowodowane np. naszym ubraniem i obuwiem, torbami z zakupami, dymem papierosowym, czy resztkami jedzenia – np. lodów, czy czekolady. Dlatego aby wnętrza naszych samochodów były ładne i czyste należy regularnie wykonywać  pranie tapicerki.

Zarówno pranie dywanów, wykładzin jak i tapicerek samochodowych i meblowych wykonujemy skuteczną i bezpieczną metodą ekstrakcyjną, która polega na spryskaniu detergentem czyszczoną powierzchnię a następnie odessanie go wraz brudem.

Czy warto prać i czyścić?

Dowiedz się dlaczego tak ważne jest systematyczne pranie i czyszczenie.

Jak pierzemy i czyścimy?

Sprawdź w jaki sposób pierzemy i czyścimy.

Dlaczego my?

Odkryj dlaczego warto wybrać naszą firmę do prania i czyszczenia.